Pracujte v potravinárstve pre holandskú spoločnosť v Považskej Bystrici. Nástup IHNEĎ! 2 zmeny! | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Pracujte v potravinárstve pre holandskú spoločnosť v Považskej Bystrici. Nástup IHNEĎ! 2 zmeny! Považská Bystrica 4€/hod brutto Trvalý pracovný pomer

Ponuka dlhodobej práce na trvalý pracovný pomer v Považskej Bystrici na dve zmeny pre holandskú spoločnosť, zaoberajúcou sa výrobou lístkového cesta a mrazených výrobkov.

Hľadáte stabilnú prácu v Považskej Bystrici? Nemáte záujem pracovať na nočné zmeny? Ak ste na obe otázky odpovedali "Áno" máme pre Vás ponuku práce.

Náplň práce

- navážanie surovín podľa stanovej požiadavky,
- spracovanie surovín podľa receptúry,
- zabezpečenie správnosti postupov,
- výroba hotového potravinárskeho produktu,
- obsluha výrobného stroja,
- obsluha baliacej linky.

Požiadavky zamestnanca

- zodpovednosť
- pracovitosť
- ochota pracovať na dve zmeny

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá výrobou potravinárskych produktov určených na ďalšie spracovanie a vývoz konečných produktov do zahraničia.

*poskytnutie stravovania priamo na pracovisku,
* zabezpečenie pracovných pomôcok
* práca len na dve zmeny

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať