Pracuj ako balič/ka v novej a modernej spoločnosti v Malackách s dopravou z viacerých smerov zadarmo!

Malacky 5,06 + príplatky nad rámec ZP TPP

Pre nášho klienta aktuálne obsadzujeme voľné pracovné miesta na pozíciu balič/ka v spoločnosti zaoberajúcou sa nábytkom v Malackách so zabezpečenou dopravou!

Náplň práce

Hľadáte prácu na TPPMalackách a nebaví Vás už cestovať za prácou niekam inam? Máme pre riešenie! Pomôžte nám vyskladať tím šikovných a zanietených pracovníkov baliacej linky v novootvorenej a modernej spoločnosti priamo v Malackách. Doprava zabezpečená v rámci Záhoria! Tešíme sa na Váš životopis :)

Pracovná doba:
na 3 zmeny

Pracovná náplň:

- vkladanie komponentov do krabíc
- skladanie krabíc
- balenie komponentov
- dodržiavanie BOZP
- ďalšia náplň práce podla pokynov nadriadeného

Práca samostatne aj v tíme

Požiadavky na zamestnanca

- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Ochota pracovať na 3 zmeny

Našim klientom je celosvetovo známa spoločnosti, ktorá predáva nábytok a bytové doplnky. Jej pobočky nájdete po celom svete, či už v Európe, Ázii, v USA a v Austrálii. Spoločnosť bola založená v roku 1943 a vyniká najmä svojím inovatívnym prístupom k marketingu.

- Zvýšenie mzdy už po 3. mesiaci
- Čisté a moderné pracovné prostredie
- Príplatky nad rámec ZP
- Priateľský kolektív
- Zabezpečená doprava zo smerov: linka Holíč, linka Plavecký Peter a linka Šaštín-Stráže
- Stravné lístky v hodnote 4.8€ /finančný príspevok na stravovanie