Najdite si prácu

Pracovník vo výrobe

Senec 1100 € - 1300 € / brutto (822€+variabilná mesačná čiastka 210€, nočné príplatky, ročná a kvartálna prémia 550€) TPP
TOP Top badge

Hľadáme výrobného operátora so zaujímavým platovým ohodnotením.

Náplň práce

Do stabilnej spoločnosti hľadáme šikovných ľudí s chuťou pracovať!

Vašou náplňou práce bude:
- výroba automobilových komponentov
- plnenie predpísanej normy a kvality pre jednotlivé výrobky
- kontrola kvality vyrobených výrobkov
- jednoduchá denná údržba stroja (čistenie)

Požiadavky na zamestnanca

- pracovitosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Navrhnuté riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie.

- práca priamo do kmeňa spoločnosti
- bohatý sociálny program
- práca v automobilovom priemysle
- príplatok za prácu v noci vo výške 25% z priemernej hodinovej mzdy
- príplatok za prácu v sobotu 50% z priemernej hodinovej mzdy
- príplatok za prácu v nedeľu 75% z priemernej hodinovej mzdy
- príplatok za prácu vo sviatok 200% z priemernej hodinovej mzdy
- vianočná a kvartálna prémia do výšky 550,-€
- stravné lístky v hodnote 5,10,-€