Pracovník v sklade /obsluha žeriavovej techniky v krytej hale/

Nitriansky kraj, Nitra 780 € brutto /po zapracovaní 850 € - 950 € brutto TPP
TOP Top badge

Do známej a stabilnej obchodnej spoločnosti zaoberajúcej sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu hľadáme šikovných skladníkov na prácu s bremenami.

Pracuje sa v 2-zmennej prevádzke, vo veľkých halách.

Ideálny typ zamestnanca je fyzicky zdatný muž, skúsený s prácou v strojárskej alebo hutníckej spoločnosti, vlastník viazačského a žeriavnického preukazu, nie je to však podmienka skôr výhoda, odborne stredoškolsky vzdelaný /technická, elektrotechnická, strojárska škola/.

Náplň práce

Procovná náplň:

- príjem a výdaj obchodného tovaru a služieb, súvisiaca evidencia
- obsluha elektrických zariadení, zdvíhacích zariadení, viazanie a nakladanie bremien
- spolupráca pri inventúrach
- obsluha žeriavnického zariadenia /mostové a portálové/ riadené diaľkovým
  ovládaním

Požiadavky na zamestnanca

- základy práce s PC
- viazačský a žeriavnicky preukaz výhoda nie podmienka, skúsenosť však viac než
  vítaná
- znalosť hutníckeho materiálu výhoda nie podmienka
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, lojalita, bezúhonnosť, komunikatívnosť
- orientácia na zákazníka
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť

Náš klient je moderná obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa nákupom, skladovaním, úpravou, logistikou a predajom hutníckych výrobkov, hutníckych druhovýrobkov, železných a neželezných kovov na báze veľkoobchodu.

Práca v 2-zmennej prevádzke PO - PIA, iba pracovné dni !!!

Zmeny: 6:00 - 14:00, 8:00 - 16:00

Základná mzda + dochádzkový bonus 30 €/ mes. + výkonnostný bonus 5% po skúšobnej dobe

Mimoriadne, cieľové odmeny a nadčasy

Príplatky podľa zákona

Dovolenka + 2 dni pre osamelých rodičov s deťmi do 12r.

Ochranné pomôcky, pitný režim zabezpečený na pracovisku