Pracovník v lisovni - nenáročná práca s VOĽNÝMI VÍKENDMI | PROPLUSCO s.r.o

Pracovník v lisovni - nenáročná práca s VOĽNÝMI VÍKENDMI Sládkovičovo 3,60€/hod brutto + výkonnostný bonus 150€ + dochádzkový bonus 150€ + ďalšie príplatky a benefity (priemerný zárobok 900 - 920€ brutto) TPP

Ponúkame FYZICKY NENÁROČNÚ prácu v lisovni v Sládkovičove s DOPRAVOU ZADARMO.

Dopravu zabezpečujeme na trase:

Trnava - Zeleneč - Majcichov - Opoj - Veľká Mača - Sládkovičovo

Náplň práce

- Obsluha lisov a fréz,
- montáž a konfekcia dielov,
- orezávanie preliskov na hranách výliskov,
- obrusovanie, vŕtanie, kašírovanie,
- balenie hotových dielov.

- 3-zmenná prevádzka (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)
- VÍKENDY VOĽNÉ

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť a spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť.

Pozíciu obsadzujeme pre rakúsku spoločnosť, ktorá ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele.

- Fyzicky nenáročná práca v príjemnom prostredí,
- VÝKONNOSTNÝ BONUS 150€,
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS 150€,
- priemerný zárobok 900 - 920€ brutto,
- DOPRAVA ZADARMO,
- VOĽNÉ VÍKENDY,
- stravné lístky v hodnote 4€ (3€ prepláca zamestnávateľ),
- nadštandardné mzdové zvýhodenia,
- možnosť nadčasov.