Najdite si prácu

Pracovník strojnej linky v Malackách s dopravou zdarma!

Malacky 5,58 €/ hod. TPP

Krátky popis

Horúca novinka na trhu práce čaká práve na Vás!

Náplň práce

Vyskúšajte niečo nové, kde nebudeš vykonávať monotónnu a nudnú prácu. Ponúkame prácu na pozícii obsluhovateľa viacerých strojných liniektechnickým myslením a znalosťou čítania technických výkresov. Doprava je zabezpečená v rámci Záhoria. Tešíme sa na Váš životopis :)

Pracovná náplň:
- obsluha rôznych automatizovaných strojov (fóliovacie, hraňovacie, rezacie, vŕtacie a brúsne)
- komunikácia s jednotlivými linkami pomocou komunikáčného zariadenia značky Peltor s mikrofónom
- práca s počítačom a tabletom
- čítanie technických výkresov
- dodržiavanie BOZP

Pracovná doba:
3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

- prax s čítaním technických výkresov PODMIENKOU!
- znalosť práce na PC a dotykovou obrazovkou
- vedieť pracovať v tíme aj samostatne

Našim klientom je celosvetovo známa spoločnosti, ktorá predáva nábytok a bytové doplnky. Jej pobočky nájdete po celom svete, či už v Európe, Ázii, v USA a v Austrálii. Spoločnosť bola založená v roku 1943 a vyniká najmä svojím inovatívnym prístupom k marketingu.

- čisté a moderné pracovné prostredie
- príplatky nad rámec ZP
- priateľský kolektív
- zabezpečená doprava zo smerov: linka Holíč, linka Plavecký Peter a linka Šaštín-Stráže
- stravné lístky v hodnote 4,8€ /finančný príspevok na stravovanie !