Najdite si prácu

Pracovník oddelenia logistiky - obsluha NZV alebo retraku!

Trnava, Galanta, Šaľa, Hlohovec, Sereď 7,50€/hod. živnosť PICKER | 9,50€/hod. živnosť RETRAKÁR brigáda

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa členom tímu internej logistiky v spoločnosti v Seredi, ktorá sa zaoberá skladovacími, baliacimi a dopravnými službami a riadením dodávateľského reťazca.

Do práce Vás odvezieme! Máme pre Vás zabezpečenú dopravu z miest: Hlohovec, Trnava, Galanta a Šaľa.

Náplň práce

- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- vykladanie a nakladanie tovaru
- jednoduchá práca v skladových priestoroch s použitím moderných technických zariadení NZV/retrak a skenera
- etiketovanie, triedenie, skenovanie, prebaľovanie a páskovanie materiálu
- ostatné pomocné manipulačné práce v sklade
- práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

- prax a skúsenosť s nízkozdvižným vozíkom alebo retrakom
- samostatnosť a logické myslenie
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie
- ochota pracovať na 3 zmeny

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, poprednú medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na logistiku, balenie a prepravu tovaru.

- mzdové ohodnotenie: 7,50€/hod. picker alebo 9,50€/hod. retrak
- zaškolenie do pracovných procesov
- príjemné pracovné prostredie
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zabezpečená doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC)
- bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom
Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.