Práca v sklade - vychystávanie tovaru. Priemerná mzda od cca 750 €/mes. + ubytovanie a doprava ZADARMO! | PROPLUSCO s.r.o

Práca v sklade - vychystávanie tovaru. Priemerná mzda od cca 750 €/mes. + ubytovanie a doprava ZADARMO! Oravský Podzámok, Dolný Kubín, Žilinský kraj základný plat 625 € brutto + dochádzkový bonus + zákonné príplatky + stravné lístky TPP

Hľadáte si serióznu prácu na TPP? Do skladu v Oravskom Podzámku hľadáme šikovných skladníkov!

Náplň práce

Hľadáme šikovných ľudí do skladu v Oravskom Podzámku, okres Dolný Kubín (ak je potrebné - zabezpečujeme a v plnej výške preplácame ubytovanie a dopravu).

Čo bude vašou náplňou práce?
* Manipulačné práce v chladenom sklade – vychystávanie tovaru (ovocie a zelenina) podľa objednávkového listu, nakladanie tovaru do bedničiek a na palety, práca s paletovým vozíkom, práca s ručným skenerom.
* Kontrola kvality tovaru.

* Práca sa vykonáva od nedele do štvrtka na doobedných a nočných smenách.
* Miesto výkonu práce: Oravský Podzámok

V prípade záujmu alebo pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 911 475 874 alebo na email veronika.karcolova@proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

* Seriózny prístup k práci
* Zodpovednosť
* Preukaz pre prácu s potravinami (vystavuje obvodný lekár).
* Preukaz na VZV - výhodou, nie podmienkou!

Veľkoobchod s potravinami, drogistickým tovarom, ovocím a zeleninou.

Čím sa odlišuje táto pracovná ponuka od ostatných?

Ponúkame Vám:
* práca v stabilnej spoločnosti
* práca v mladom kolektíve
* zaujímavé a motivujúce platové ohodnotenie - základný plat 625 € brutto + dochádzkový bonus + zákonné príplatky + stravné lístky
* bezproblémovú komunikáciu a spoluprácu, výplata riadne a včas
* dopravu, ktorá je preplácaná našou spoločnosťou v plnej výške
* ubytovanie, ktoré je zabezpečené a preplácané našou spoločnosťou v plnej výške