Práca v sklade - MARTIN - len ranné zmeny - priemerná mzda od 1 000 € mesačne! | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Práca v sklade - MARTIN - len ranné zmeny - priemerná mzda od 1 000 € mesačne! Martin 5 € brutto/hod. + 1 €/hod prémia Dohoda o vykonaní práce (možnosť prestupu na TPP)

Hľadáte si prácu v Martine? Pracujte v sklade len na ranných zmenách, s vynikajúcimi platovými podmienkami!

Náplň práce

- príprava a vychystávanie tovaru v sklade s nábytkom podľa dodacieho listu
- práca sa vykonáva iba na ranných zmenách, v čase od 07:00 do 16:00
- miesto výkonu práce: distribučný sklad pri Martine
- zabezpečená doprava ZADARMO - priamo z Martina
- práca vhodná predovšetkým pre mužov

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 904 516 335. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis aj s fotografiou na email ivana.kubikova@proplusco.sk.

Požiadavky zamestnanca

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, sa zaoberá predajom nábytku a kobercov.

Zaujíma Vás, koľko € ide z vašej hrubej mzdy na odvody? Použite ZADARMO našu mzdovú kalkulačku a vypočítajte si vašu čistú mzdu! Kliknite TU - http://bit.ly/2Q28Hgg

- práca iba na ranné zmeny
- doprava zabezpečená z Martina ZADARMO
- motivujúce platové podmienky
- možnosť prestupu na TPP

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 904 516 335. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis aj s fotografiou na email ivana.kubikova@proplusco.sk.

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať