Práca v archíve vhodná aj pre študentov (ranná zmena, pracovná doba od 8:00) | PROPLUSCO s.r.o

Práca v archíve vhodná aj pre študentov (ranná zmena, pracovná doba od 8:00) Martin 3,70 €/hod brutto + 50 € dochádzkový bonus dohoda

Ponuka brigády v archíve priamo v Martine vhodnejšia pre mužov.

Náplň práce

  • Práca v archíve (vyberanie papierov zo šanónov, obalov, kovových častí)

  • Chystanie papiera na skartáciu podľa pokynov (viazanie do boxov a ukladanie na paletu)

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo máte ďalšie otázky, pokojne volajte na +421 903 448 662, alebo píšte na petra.stryckova@proplusco.sk

Požiadavky na zamestnanca

  • dochvíľnosť

  • chuť pracovať

  • vytrvalosť

  • rešpekt

  • vek min. 17 rokov

  • nástup - Jún 2019

O spoločnosti

Daná pozícia obsadzovaná pre potravinársky priemysel.

  • Pracovná doba od 7,00 hod alebo 8,00 hod - 7,5 hod pracovný fond

  • 3,70 €/hod – ak odpracuje viac ako 15 dní v danom mesiaci, dochádzkový bonus 50 €