Práca na TPP na Orave! Práca v sklade so zaujímavými platovými podmienkami a možnosťou kariérne rásť! (ubytovanie zdarma) | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Vyplňte email
Overte identitu

Práca na TPP na Orave! Práca v sklade so zaujímavými platovými podmienkami a možnosťou kariérne rásť! (ubytovanie zdarma) Oravský Podzámok od 700 € brutto + stravné lístky + motivačné bonusy TPP

Hľadáš si serióznu prácu, si zodpovedný a nebojíš sa fyzickej práce? Cítiš že máš na viac a chceš kariérne rásť? Pre uchádzačov z velkej diaľky máme EXTRA BENEFIT! Zabezpečujeme a preplácame ubytovanie aj dopravu!

Náplň práce

Hľadáme šikovných ľudí do skladu v Oravskom Podzámku (zabezpečujeme ubytovanie, preplácame dopravu!). Ak si fyzicky zdatný, hľadáš si serióznu prácu a potešil by ťa aj kariérny postup - táto ponuka je pre teba tá pravá!

Čo bude tvojou náplňou práce?
* Manipulačné práce v chladenom sklade – vychystávanie tovaru (ovocie a zelenina) podľa objednávkového listu, nakladanie tovaru do bedničiek a na palety, práca s paletovým vozíkom, práca s ručným skenerom.
* Kontrola kvality tovaru.

* Práca sa vykonáva od nedele do štvrtka na doobedných a nočných smenách.
* Práca je vhodná predovšetkým pre mužov a fyzicky zdatné ženy.
* Miesto výkonu práce: Oravský Podzámok

Požiadavky zamestnanca

* Seriózny prístup k práci
* Fyzická zdatnosť
* Zodpovednosť
* Preukaz pre prácu s potravinami (vystavuje obvodný lekár).

Veľkoobchod s potravinami, drogistickým tovarom, ovocím a zeleninou.

Čím sa odlišuje táto pracovná ponuka od ostatných?

Ponúkame Vám:
* prácu v stabilnej spoločnosti s veľkým postavením na slovenskom trhu
* zaujímavé a motivujúce platové ohodnotenie
* priestor pre kariérny rast
* možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
* bezproblémovú komunikáciu a spoluprácu, jednanie so zamestnancom pod našim vedením. Každého jedného zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
* dopravu, ktorá je preplácaná našou spoločnosťou
* ubytovanie, ktoré je zabezpečené a preplácané našou spoločnosťou

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať