Práca na 2 zmeny - operátor výroby pre dánsku spoločnosť v Martine | PROPLUSCO s.r.o

Práca na 2 zmeny - operátor výroby pre dánsku spoločnosť v Martine Martin základná mzda 590 € + príplatky + bonusy TPP

Hľadáte stabilné zamestnanie na TPP bez nočných zmien? Ponúkame Vám prácu pre úspešnú dánsku spoločnosť priamo v Martine za zaujímavých pracovných a platových podmienok.

Náplň práce

* Vašou úlohou bude vykonávať práce súvisiace s montážou a finálnou úpravou obuvi.
* Postupne sa budete zaúčať na rôznych pozíciách, neskôr sa naučíte pod vedením nadriadeného obsluhovať celý proces výroby obuvi.
* Budete kontrolovať kvalitu výrobkov a budete schopný rozpoznať chybný výrobok.
* Práca sa vykonáva iba na 2 zmeny! Ranná 06-14, poobedná 14-22.
* Možnosť vidieť pracovisko pred nástupom
* Práca v dánskej spoločnosti na výrobu topánok s dlhoročnou tradíciou a úspechom na slovenskom i zahraničnom trhu.

Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0904 516 335 alebo píšte na ivana.kubikova@proplusco.sk

Mzdové podmienky:
Základná zložka mzdy: 590 €
Bonusy: 171 €
Dochádzkový bonus: 52 €
Príplatok za poobednú zmenu: 0,50 €/hod
Stravné lístky v hodnote: 3,80 €

Priemerná mzda 840 €/mes.

Požiadavky na zamestnanca

* Stredné odborné vzdelanie bez alebo s maturitou
* Prax vo výrobe je výhodou
* Manuálna zručnosť a dôslednosť
* Spoľahlivosť, čestnosť, schopnosť a chuť učiť sa nové veci
* Schopnosť pracovať v kolektíve

Ponuku obsadzujeme pre pobočkou dánskej spoločnosti v Martine vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

* Pracuje sa len na ranných a poobedných zmenách (za poobednú zmenu dostanete príplatok).
* Nepožadujeme prax v obuvníckej výrobe, stačí chuť a odvaha naučiť sa novým veciam pod vedením skúsených majstrov.
* Preplatíme Vám lekársku prehliadku a hneď pri nástupe zabezpečíme pracovné oblečenie.
* Práca sa vykonáva priamo v meste Martin – dochádzanie bez problémov - k firme premáva pravidelne linka MHD.