Ponúkame zaujímavú brigádu pre študentov technického zamerania - obsluha laboratórnych zariadení

Bytča 8€/hod. brigáda

Brigádnik na tejto pozícii bude zodpovedný za výkon rutinnej pracovnej náplne laboratória.

Náplň práce

Brigádnik na tejto pozícii bude zodpovedný za výkon rutinnej pracovnej náplne laboratória – bude realizovať merania a testy, obsluhovať laboratórne zariadenia, bude vypracovávať reporty z meraní a testovaní, bude sa vedieť orientovať v databanke meradiel, pracovať k kartotéke a bude schopný konkrétne meradlá v priestoroch podniku vyhľadať.

Náplňou práce bude:

  • spracúvanie meracích úloh, vykonávanie merania, vypracovávanie reportov z meraní a zabezpečovanie podpory personálu laboratória pri meracích úlohách,

  • pripravovanie vyrobených dielov na testovanie a obsluha testovacieho zariadenia,

  • registrácia výsledkov meraní a testov, analýza nameraných hodnôt,

  • spolupracuje s personálom laboratória pri zhromažďovaní meradiel na ich pravidelnú kalibráciu, ako aj pri uvoľňovaní meradiel už skalibrovaných,

  • vykonávanie asistenčných činností podľa svojich znalostí a podľa pokynov svojho nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

  • Skúsenosť s používaním meradiel a laboratórnej techniky,

  • Znalosť kvalitatívnych nástrojov a analytických metód, a metodík meraní,

  • Uvedomelosť svojej zodpovednosti za zverené úlohy,

  • Samostatnosť, schopnosť identifikovať koreňovú príčinu v rámci zverenej úlohy, asertivita,

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa (Bc. alebo ekvivalentné) technického zamerania,

  • Skúsenosť práce v laboratóriu alebo vo výskumnom pracovisku,

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B1, súčasná znalosť nemeckého jazyka je vítaná,

  • Základná skúsenosť s prácou v podnikovom softvéri a s databankami, alebo snaha naučiť sa ju.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosť, autá, dokonca aj mobilné zariadenia.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové ​​plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

  • mzda až 8€/hod.,

  • možnosť praxe už počas VŠ štúdia,

  • možnosť výberu miesta práce: Bytča alebo Kysucké Nové Mesto !!!

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.