Ponúkame prácu pre skúseného vodiča VZV so zaujímavými odmeňovacími bonusmi !

Lozorno 1007 - 1 287 EUR/mesiac TPP

Hľadá sa skúsený vodič VZV pre logistický sklad v Lozorne ! Plat do výšky 1287 € a zaujímavé odmeňovacie bonusy.

Náplň práce

Plat (brutto) :
1007 - 1 287 EUR/mesiac

Pracovná doba :
Práca v jednozmennej prevádzke s nástupom o 06:00, 08:00 a 10:30.

Náplň práce :

- manipulácia prideleného VZV (skúsenosť s retrákom je vítaná)
- zodpovednosť za správne skladovanie náhradných dielov a ich dodanie
- pripravovanie náhradných dielov na ich expedíciu (balenie materiálu)
- zber a spracovanie objednávok od zákazníkov
- práca so zobrazovacími jednotkami
- skladové manuálne práce
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

- prax na VZV je podmienkou
- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dochvíľnosť
- spoľahlivosť

Spoločnosť sa zaoberá logistikou a skladovaním nových náhradných dielov. Spoločnosť pôsobí na Slovensku v oblasti nákupu a predaja náhradných dielov pre značky vozidiel Peugeot, Citroen, Opel a DS. Prevádzka spoločnosti sa nachádza v Logistickom centre P3 pri Lozorne.

Zamestnancom poskytujeme zaujímavé finančné ohodnotenie a širokú škálu benefitov:
- stravné lístky v hodnote 5€
- dochádzkový bonus vo výške 80€
- výkonnostný bonus vo výške 200€
- 13. plat
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- množstvo ďalších výhod (ovocné dni, vitamínové balíčky, darčekové poukážky, zamestnanecký prenájom vozidla...)