Ponúkame prácu na leto v obchodnom reťazci s možnosťou dlhodobej spolupráce ! (Skladník)

Sereď 5,94€ - 7,30€/btt trvalý pracovný pomer

Hľadáme šikovných skladníkov do jedného z najväčších obchodných reťazcov na Slovensku i v zahraničí s možnosťou dlhodobej spolupráce !

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0910 371 363 alebo napíšte mail na lubos.tandlmayer@proplusco.sk

Náplň práce

  • príprava tovaru na základe objednávok predajní

  • kompletizácia tovaru

  • zabezpečenie prípravy tovaru na prepravu (balenie, fóliovanie)

  • práca s bremenami do hmotnosti 19 kg

  • denná inventúra tovaru

  • práca v poobedných a nočných hodinách (nie nutnosť)

  • udržanie čistoty pracovného miesta v oblasti kompletácie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

  • oprávnenie na prácu s elektrickými vozíkmi typu A, B, C, D

  • výpis z registra trestov

  • komunikačné zručnosti

  • fyzická zdatnosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom potravinárskeho a spotrebného tovaru.

  • práca v medzinárodnej spoločnosti

  • príjmené pracovné prostredie

  • príspevok na stravovanie

  • zaujímavé platobné ohodnotenie

  • adekvátne zaučenie