Ponúkame jednoduchú brigádu na 2 zmeny so zabezpečenou dopravou!

Lednické Rovné 5 - 6,76 €/hodina Brigáda

Ponúkame jednoduchú brigádu na montáži a demontáži plastových výmenníkových staníc + na balení.

Náplň práce

- Montáž a demontáž plastových výmenníkových staníc,
- balenie,
- práca na 2 zmeny,
- práca sa vykonáva v Gbeľanoch pri Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť,
- manuálna zručnosť,
- ochota pracovať na 2 zmeny.

Spoločnosť sa zaoberá kontrolou kvality dodávaných výrobkov z automobilového priemyslu.

- zabezpečenie a preplácanie dopravy z celého Žilinského kraja.

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.