Ponúkame dlhodobú brigádu pre skladníkov s platným VZV preukazom v Martine!

Martin 5,50 € brutto/hod + 1 € dochádzkový bonus brigáda

Hľadáme brigádnikov s platným VZV preukazom do externého skladu s obuvou v Martine - motivujúce platové podmienky!

Náplň práce

- nakladanie a vykladanie tovaru,
- vedeni skladovej evidencie,
- balenie tovaru na paletách,
- práca na 1 zmenu - ranná od 6:00 do 14:00.

Požiadavky na zamestnanca

- vek min. 18 rokov,
- platný preukaz VZV a prax na VZV podmienkou,
- spoľahlivosť a zodpovednosť,
- flexibilita,
- seriózny prístup k práci.

Ponuku obsadzujeme pre externý sklad dánskej spoločnosti v Martine, vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

- 5,50 € brutto/hod. (5,50 € brutto/hod. + 1 € brutto/hod. dochádzkový bonus),
- stravné lístky v hodnote 3,83 € za každý odpracovaný deň (pri odpracovaní minimálne 10 dní),
- možnosť dlhodobej spolupráce.