Ponúkame dlhodobú brigádu na montážnej linke priamo v Žiline.

Žilina, Žilinský kraj 5,15 € brutto/hod. Brigáda

Hľadáme brigádnikov na montážnu linku na výrobu autosedačiek pre jedného z významných dodávateľov automobilových komponentov priamo v Žiline.

Náplň práce

* montáž automobilových sedačiek,
* manuálna práca na výrobnej linke,
* obsluha strojov na montáž autosedačiek,
* manipulácia s materiálom,
* práca sa vykonáva iba na 2 zmeny - možnosť vyskladať si zmeny aj podľa potreby - iba rannú zmenu alebo iba poobednú zmenu.

Požiadavky na zamestnanca

* vek min. 18 rokov,
* dôsledný prístup,
* spoľahlivosť,
* precíznosť.

Klient je jedným z hlavných dodávateľov automobilových komponentov so zameraním na výrobu autosedačiek.

* základná mzda 5,15 € brutto/hod. + stravný lístok 4,50 €,
* možnosť pracovať iba na ranných alebo iba na poobedných zmenách,
* možnosť pracovať aj na živnosť od 6,50 €/hod.,
* zabezpečená doprava z autobusovej stanice priamo do firmy.