Pomocný pracovník/pracovníčka v rodinnej pekárni pri Žiline, obec Višňové.

Žilinský kraj, Višňové 800 € - 900 € + príplatky podľa Zákonníka práce TPP
TOP Top badge

Ponúkame Vám zaujímavú prácu v príjemnom prostredí rodinnej pekárne pri Žiline vo Višňovom.

Náplň práce

Máte skúsenosti s prácou v pekárni? Poďte pracovať s nami do útulnej, rodinnej pekárne s dlhoročnou tradíciou.

Vašou pracovnou náplňou bude:

- výroba pekárenských a cukrárenských výrobkov podľa tradičných postupov,
- príprava cesta, ručné miešanie a tvarovanie cesta,
- zodpovednosť za kvalitu vyrobených výrobkov,
- dodržiavanie hygienických zásad a postupov,
- pracovná doba: ranná od 6:00-14:30 a nočná od 17:00-5:00,
- možnosť práce iba na rannú zmenu v prípade ženy ako pomocnej pracovníčky.

Požiadavky na zamestnanca

- prax v obore podmienkou,
- hygienické minimum,
- manuálna zručnosť,
- ochota a chuť pracovať.

Našim klientom je rodinný podnik zaoberajúci sa výrobou pekárenských a cukrárenských výrobkov.

- perspektívna práca v príjemnom prostredí,
- základná mzda 800 € žena - 900 € muž brutto,
- príplatky za nočné, víkendy, sviatky a nadčasy podľa Zákonníka práce,
- navýšenie po skúšobnej dobe - 70 €,
- stravné lístky v hodnote 4 € plne hradené zamestnávateľom.