Pomocný pracovník pri balení komponentov s priemerným platom 1000€ a príspevok na dopravu | PROPLUSCO s.r.o

Pomocný pracovník pri balení komponentov s priemerným platom 1000€ a príspevok na dopravu Nitra - Priemyselný park 1000 €/ mes. brutto (základ 700 € + zákonné príplatky, odmeny + príspevok na dopravu) TPP

Krátky popis

Hľadáte stabilnú prácu?
Zvážili by ste dochádzanie do Priemyselného parku v Nitre?
Ste ochotný pracovať na 3 zmeny?
Radi by ste pracovali v modernom prostredí?

Staňte sa členom výrobného tímu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je priamym subdodávateľom a partnerom pre britskú automobilku v Priemyselnom parku v Nitre!

Náplň práce

- jednoduchá manuálna práca pri dopravníkovom páse
- odoberanie hliníkových a oceľových výliskov a ukladanie do palety
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a samostatnosť
- prax nie je nutná, všetko potrebné Vás zaškolia
- ochota pracovať na 3 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na navrhovanie, vývoj a výrobu kovových dielov v automobilovom priemysle. Spoločnosť je priamym subdodávateľom a partnerom pre britskú automobilku v Priemyselnom parku v Nitre.

- príspevok na dopravu do práce 0,06€/km
- mesačný výkonnostný bonus vo výške 10% zo základnej mzdy
- 13. plat
- priemerná mesačná mzda až 1000 €/brutto
- stravný lístok 4,80€ - hradíte 1,62€
- moderné pracovné prostredie s najnovšími technológiami