Najdite si prácu

Pomocné práce vo výrobe - nenáročná práca v Gbeloch

Gbely 650€ brutto + príplatky + gastrolístky preplácané nad rámec zákona trvalý pracovný pomer
TOP Top badge

Menšia spoločnosť v Gbeloch prijme do svojich radov šikovných pomocníkov do výroby.

Nemáte skúsenosti na obdobnej pozícii, ale obsluhovali ste už vysokozdvižný vozík?
Stačí chuť pracovať a my Vás úplne zaškolíme a vybavíme platný preukaz na obsluhu VZV.

Náplň práce

Vašou úlohou budú hlavne pomocné činnost pri výrobe plastových rúr.

- Pomocné činnosti pri príprave linky,
- starostlivosť o plynulý priebeh výroby,
- vizuálna kontrola a odoberanie hotových výrobkov z linky,
- zaskladňovanie a manipulácia s výrobkami,
- občasná obsluha VZV - plne hradené vybavenie oprávnenia.

Práca v 3-zmennej prevádzke, v prípade potreby výnimočne cez víkendy - po dohode.

Ubytovanie a dopravu neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- skúsenosť s obsluhou VZV PODMIENKOU - nie je potrebné platné oprávnenie.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý sa venuje výrobe a predaji dvojstenných štruktúrovaných korugovaných polyetylénových rúr.

- Rodinná firma s príjemnou pracovnou atmosférou,
- vybavenie a preplatenie oprávnenia na VZV,
- jednoduchá práca s možnosťou nadčasov,
- kompletné zaučenie - prax nie je potrebná,
- gastrolístky preplácané nad rámec zákona.