Pomocné práce vo výrobe - nenáročná práca so zabezpečenou dopravou v Malackách

Malacky nástupná mzda 700€ brutto fix / po skúšobnej dobe 892,50€ brutto + 55€ dochádzkový bonus + 90€ mesačný bonus po skúšobnej dobe + príplatky trvalý pracovný pomer

Ponúkame fyzicky nenáročnú prácu v Malackách so ZABEZPEČENOU DOPRAVOU - výroba a lepenie tapacírov do automobilov!

Hľadáme šikovných pracovníkov na pomocné práce vo výrobe. Prax nie je nutná, stačí Vám chuť pracovať - kompletné zaškolenie je samozrejmosťou.

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:

- výroba tapacírov do batožinového priestoru,
- vkladanie/vykladanie materiálu,
- lepenie a manipulácia s hotovými výrobkami.

Práca v 3-zmennej prevádzke s VOĽNÝMI VÍKENDMI.

Doprava zabezpečená zo smerov:

1.Brodské – Kúty – Čáry – Šastín-Stráže- Kuklov – Borský Svätý Jur – Sekule – Moravský Svätý Ján – Závod – Veľké Leváre – Malacky
2.Senica – Jablonica – Cerová – Prievaly – Pl. Peter – Pl. Mikuláš – Pl. Podhradie – Sološnica – Rohožník – Kuchyňa – Pernek - Malacky

Ubytovanie nie je zabezpečené.

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť, dochvíľnosť a pracovitosť,
- prax nie je výhodou, nie podmienkou.

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru.

- NENÁROČNÁ práca pre každého,
- ZABEZPEČENÁ DOPRAVA,
- Zvýšenie platu po skúšobnej dobe,
- voľné víkendy,
- zabezpečené stravovanie vo firemnej jedálni.