Pomocné práce v sklade s elektronikou | VZV preukaz zadarmo! | PROPLUSCO s.r.o

Pomocné práce v sklade s elektronikou | VZV preukaz zadarmo! Nitra 600€ + 30€ za dochádzku + príplatky za nočné zmeny nad rámec zákona + výkonnostné bonusy od 75€ plný úväzok

Krátky popis

Ste šikovný a láka Vás práca v logistike?
Zvážili by ste prácu na 3 zmeny?
Chcete cez víkendy oddychovať?

Akuálne máme príležitosť pre šikovných pomocníkov do logistického skladu v Nitre v Priemyselnom parku.
Ponúkame možnosť po zapracovaní postúpiť vyššie a zadarmo si spraviť preukaz VZV!
Chcete vedieť viac? Zašlite nám Váš životopis ešte dnes!

Náplň práce

- pomocné práce v sklade
- balenie elektroniky
- viazanie elektroniky
- štítkovanie tovaru
- ukladanie tovaru na palety

Požiadavky zamestnanca

- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- skúsenosti v sklade výhodou nie podmienkou
- práca je vhodnejšia pre mužov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, jedného z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb na slovenskom trhu.

- 30€ za pravidelnú dochádzku
- príplatky 1,11€ za nočné zmeny nad rámec zákona
- výkonnostný bonus od 75€ a viac
- bonusy za nadčasy
- spolu od 750€
- možnosť urobiť si VZV preukaz ZADARMO
- stravné lístky 3,60€ (100% hradí spoločnosť)