Najdite si prácu

Poďte pracovať ako KONTROLÓRKA KVALITY v Bytči!

Bytča 6€/hod. dlhodobá brigáda

Ponúkame Vám dlhodobú brigádu na pozícii kontrolórky kvality v Bytči.

V prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č.: 0910 419 731

Náplň práce

Ponúkame Vám dlhodobú brigádu na pozíciu kontrolórky kvality v Bytči.

Vašou náplňou práce bude:

  • vstupná a výstupná kontrola kvality,

  • realizácia prác a úkonov vnútornej kontroly kvality,

  • udržiavanie čistoty na zverenom pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

  • ochota pracovať na 4 zmeny: ranná - nočná (po 12 hodín) a 2 dni voľno,

  • ANGLICKÝ JAZYK min. na úrovni B1!!!

  • zmysel pre detail a poriadok,

  • ochota učiť sa nové veci.

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosť, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové ​​plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

  • dlhodobá brigáda,

  • stabilná spoločnosť,

  • precízne zaučenie.