Poď si zarobiť cez leto do leasingovej spoločnosti ako Office Manager

Bratislava 6 €/ hod. brigáda

Hľadáš si prácu na leto? Možno sa ti zapáči práve táto horúca novinka!

Náplň práce

Ponúkame zaujímavú pracovnú ponuku na pozíciu Office Manager do leasingovej automobilovej spoločnosti v Bratislave s voľnými víkendami

Plat (brutto):
6 €/ hod.

Pracovná doba:
PO-PI

Pracovná náplň:
- Objednávanie tovaru do kancelárie
- Starostlivosť o návštevy v zasadačke
- Zapisovanie došlej pošty + odosielanie pošty
- Prehľady/mesačné reporty
- Týždenné zasielanie dodávateľských faktúr
- Príprava Odstúpení od zmlúv a Predčasných ukončení zmlúv
- Zasielanie výziev klientom k neuhradeným faktúram
- Príprava podkladov na exekúciu pre právneho zástupcu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

- potrebná znalosť Word a Excel na mierne pokročilej úrovni
- všetko ostatné Vás adekvátne zaškolia
- chuť učiť sa nové veci
- príjemné vystupovanie

Spoločnosť poskytuje riešenie mobility, ktorá plní výzvy a zastrešuje potreby rôznych odborov podnikateľskej činnosti. Ich cieľom je poskytnúť našim zákazníkom podporu pri rozvoji firmy a spoločne vytvárať udržateľnú budúcnosť. Neustále rozširujeme ponuku služieb, dbáme na vysoké etické štandardy a zameriavame sa na inovativné riešenia, ktoré prispôsobujeme potrebám našich zákazníkov.

- týždenné vyplácanie
- nadobudnutie užitočných skúseností

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.