Poď pracovať na jednu zmenu ako lisér karbonových vlákien do medzinárodnej spoločnosti v Gajaroch ! (aj na živnosť)

Gajary 1000€/brutto TPP/živnosť

Hľadáme zručného liséra karbonových vlákien do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou profesionálnych bicyklov. Ak ťa baví manuálna práca a chceš pracovať na jednu zmenu tak hľadáme práve teba !

Náplň práce

Hľadáme zručného liséra karbonových vlákien do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou profesionálnych bicyklov. Ak ťa baví manuálna práca a chceš pracovať na jednu zmenu tak hľadáme práve teba

Vašou náplňou práce bude:
- ručná práca na vstrekolisoch, manipulácia s kovovými formami
- zodpovednosť za lisovanie uhlíkových komponentov
- zodpovednosť za vstrekovanie živice do karbónových bicyklových rámov
- čistenie a príprava foriem

Pracovná doba:
- PO - PIA (6:00 - 14:30)
- VOĽNÉ VÍKENDY

Požiadavky na zamestnanca

- min. SOU ukončené
- prax vo výrobe podmienkou
- skúsenosti s lisovaním, vstrekovaním a prácou na lisoch podmienkou
- schopnosť učiť sa nové procesy
- dodržiavanie výrobných postupov
- precíznosť
- manuálne zručnosti

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
Spoločnosť je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečuje výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

práca na jednu zmenu
- možnosť pracovať aj na živnosť
- práca v príjemnom prostredí
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- pitný režim na pracovisku
- dochádzkový bonus
VOĽNÉ VÍKENDY