Najdite si prácu

Platená stáž pre študenta odboru IT s anglickým jazykom

Hlavná 14, 014 01 Bytča 15 €/hod brutto stáž

Hľadáme spoľahlivého študenta na platenú stáž na pozíciu IT supportu pre nášho klienta v Bytči.

Náplň práce

- riešenie vzniknutých problémov v súvislosti s prevádzkou zverených systémov
- podpora užívateľov a riešenie požiadaviek
- aktualizovanie konfigurácií systémov pri zmenách firemných bezpečnostých politík či IT štandarov
- udržiavanie a aktualizácia technickej dokumentácie v rámci zverených systémov
- preventívna údrža, testovanie a oprava zariadení

Požiadavky na zamestnanca

- študent vysokej školy v oblasti IT
- anglický jazyk na úrovni B2
- znalosť PC sieti na úrovni switchovania
- ochota pracovať samostatne
- ochota učiť sa nové veci

Náš klient je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r. 1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49 000 zamestnancov. Výrobky a riešenia nášho korporátneho klienta nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.

Od roku 2007 má táto korporátna spoločnosť zastúpenie aj na Slovensku. Hlavným výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

- zaujímavé platové ohodnotenie 15€/hod brutto
- platená stáž
- flexibilný pracovný čas
- získanie praxe