Plánovač výroby do prosperujúcej strojárenskej spoločnosti. | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Plánovač výroby do prosperujúcej strojárenskej spoločnosti.

Zlaté Moravce 1300 € brutto TPP

Do rodinnej prudko sa rozrastajúcej strojárenskej spoločnosti obsadzujeme pozíciu "Plánovač výroby".

Predchádzajúca skúsenosť v strojárenskom priemysle veľkou výhodou, no skúsenosť s nižšie uvedenou pracovnou náplňou je podmienkou.

Hľadáme kandidáta, ktorý sa nezľakne zodpovednosti, náporu práce, plnenia plánov a termínov, ktorý disponuje danosťou získať si prirodzený rešpekt u svojich kolegov, rýchlo sa učí a nebojí sa práce a pracovných povinností.

Náplň práce

- príjem a spracovanie objednávok v systéme
- plánovanie výrobných kapacít
- potvrdzovanie objednávok a komunikácia so zákazníkmi
- komunikácia s majstrami, vydávanie výrobných objednávok
- v spolupráci s majstrami sa podieľať na sledovaní postupu výrobných objednávok v procese výroby
- pomáhať pri cenovej kalkulácii v prípade potreby
- uzatvárať výrobné objednávky
- vytváranie podkladov pre výdaj materiálu do výroby
- spolupodieľanie sa na procese tvorby materiálových požiadaviek
- spolupodieľanie sa na zasielaní hotových výrobkov
- úprava noriem, kusovníkov, normočasov v systéme
- poskytovanie podpory pri operatívnom riešení problémov výroby
- plánovanie kooperácií, sledovanie plnenia plánu
- tvorba prehľadov - denný plán, týždenný plán, plnenie plánov
- tvorba plánov predaja - sledovanie plnenia plánu predaja
- zabezpečiť plynulý chod výrobného procesu
- skladové hospodárstvo

Požiadavky na zamestnanca

- logické myslenie
- samostatnosť
- zodpovednosť
- schopnosť viesť a usmerniť pracovný tím
- flexibilita
- odolnosť voči stresu

Náš klient sa špecializuje na výrobu a dodávanie obrábaných, lisovaných a zváraných dielov pre automobilový a iný strojárenský priemysel.

- práca v menšej rodinnej spoločnosti cca 80 zamestnancov
- stabilné zamestnanie
- výborný pracovný kolektív
- jednozmenná prevádzka od PO - PIA
- nadčasy a povinné príplatky podľa Zákonníka práce
- hodnota obeda 1,20 € pre zamestnanca, zvyšok hradí zamestnávateľ
- vianočné poukážky