Najdite si prácu

Picker s NZV - práca na 2 zmeny!

Gáň 6€/hod. na dohodu | 8€/hod. živnosť brigáda

Si šikovný, dôsledný a máš skúsenosti s prácou na nízkozdvižnom vozíku? Ak si zodpovedný, tak si to práve ty, koho hľadáme do tímu v logistickom centre Gáň.

Náplň práce

Vašou náplňou práce na pozícii PICKER bude:
- príjem, evidencia a skladovanie došlých materiálov
- vykladanie a nakladanie tovaru
- jednoduchá práca v skladových priestoroch s použitím moderných technických zariadení NZV a skenera

Pracovná doba:
Ranná zmena: od 6:00hod. do 14:00 hod.
Poobedná zmena: od 14:00 hod. do 22:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

- prax a skúsenosť s nízkozdvižným vozíkom
- samostatnosť a logické myslenie
- vysoká miera zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie

Náš klient je popredný dodávateľ cukroviniek a darčekových predmetov.

- práca v stabilnej, perspektívnej spoločnosti
- férové jednanie a profesionálne zaškolenie
- bezproblémová komunikácia a spolupráca, 24 hodinová podpora naším koordinátorom
Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.