Najdite si prácu

Picker s NZV

Gáň 6€/hod. brutto alebo 8€/hod. na živnosť na dohodu, na živnosť

Si šikovný, dôsledný a máš skúsenosti s prácou na VZV? Ak si zodpovedný, tak si to práve ty, koho hľadáme do tímu v logistickom centre Gáň. V prípade záujmu volaj na telefónne číslo 0903 715 686 alebo posielaj životopis na jozef.svolik@proplusco.sk

Pracovná doba:
Ranné 6:00-14:00
Poobedné 14:00-22:00

Náplň práce

- Manipulácia tovaru na vysokozdvižnom vozíku
- Nákladka a výkladka tovaru
- Triedenie tovaru

Požiadavky na zamestnanca

- Prax na vysokozdvižnom vozíku
- Samostatnosť a logické myslenie
- prípadne skúsenosť s vysokozdvižným vozíkom, ak máte prepadnuté papiere ochota absolvovať školenie

Náš klient je popredný dodávateľ cukroviniek a darčekových predmetov.