Najdite si prácu

Picker / obsluha NZV - práca na živnosť v Seredi

Sereď 6 - 6,50 €/hod. živnosť

Do skladu v Seredi obsadzujeme pracovnú pozíciu Picker / obsluha NZV na živnosť.

Ak máte skúsenosti s obsluhou NZV neváhajte nám poslať Váš životopis alebo nás kontaktovať na telefonnom čísle 0910 419 738.

Náplň práce

Vašou úlohou bude obsluha vyskladňovanie a manipulácia s tovarom v sklade pomocou NZV.

Práca v trojzmennej prevádzke:

ranná             05:50 - 13:50
poobedná     13:50 - 21:50
nočná             21:50 - 05:50

Ubytovanie a dopravu nezabezpečujeme.

V prípade záujmu kontaktute pani Gallovú na telefónnom čísle 0910 419 738.

Požiadavky na zamestnanca

- Prax s obsluhou motorových vozíkov (NZV),
- platný preukaz - skupiny A, B, C.

Uvedenú pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa zaoberá obalovými úpravami a skladovaním.