Osluha automatizovaného stroja s možnosťou zarobiť aj 1000 €! | PROPLUSCO s.r.o

Osluha automatizovaného stroja s možnosťou zarobiť aj 1000 €! Bratislava - Devínska Nová Ves nástupný plat 725,86 €/brutto +bonus 120€ + príspevok na dopravu do výšky 8€/zmena + príplatky TPP

Krátky popis

Nudí ťa monotónna práca a chceš zmenu?
Nechceš pracovať za pásom?
Hľadáš si jednoduchú prácu na TPP?

Hľadáme šikovných pracovníkov (ženy i mužov) na pozíciu Obsluhovateľ zariadenia do výrobnej prevádzky.

Náplň práce

Obsluha plne automatizovaného stroja a kontrola hotových komponentov
Vašou úlohou bude:
- obsluha zariadenia, vkladanie potrebných komponentov
- odstraňovanie drobných závad na výrobku
- vizuálna kontrola kvality finálneho výrobku
- dokumentácia výsledkov kvality
- rotácia na pracovisku - žiaden stereotyp

- 8 hodinové zmeny v nepretržitej prevádzke - VÍKENDY VOĽNÉ!

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- dôslednosť
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť so stabilitou na trhu, ktorá sa špecializuje na výrobu plastových a kovových dielov pre automobilový priemysel. Náš klient je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá pôsobí v 29 krajinách sveta a zamestnáva viac ako 170 000 zamestnancov.

- VOĽNÉ VÍKENDY
- individuálny bonus až do 120 €
- pravidelné odmeny 2x ročne
- špeciálne príplatky za sviatky nad rámec zákona
- príspevok na dopravu za každý odpracovaný deň vo výške 2-8 €
- stravné lístky 4€ - príspevok od zamestnávateľa nad rámec zákona
- príspevok do 3. piliera na DDS