Osádzač plošných spojov | Jednoduchá práca v čistom prostredí | PROPLUSCO s.r.o

Osádzač plošných spojov | Jednoduchá práca v čistom prostredí Vráble 538€ základná mzda + zákonné príplatky + bonusy a príspevok na dopravu plný úväzok

Krátky popis

Hľadáte jednoduchú manuálnu prácu?
Hľadáte čisté pracovné prostredie a priateľskú atmosféru?
Ste šikovný, ale chýba Vám prax? Nevadí, zaškolíme Vás!

Máme pre Vás skvelú ponuku jednoduchej práce ako osádzač komponentov na dosky plošných spojov v medzinárodnej spoločnosti z elektrotechnického priemyslu vo Vrábloch.
Neváhajte a dajte nám o sebe vedieť!

Náplň práce

- manuálne osádzanie komponentov na dosky plošných spojov
- ľahká mechanická montáž podľa výrobného plánu a výsledná kontrola výrobku
- práca v priateľskom a čistom pracovnom prostredí v stabilnej spoločnosti
- nie je to práca v stoji, keďže máte k dispozícii stoličku na sedenie
- 8 hodinové zmeny v nepretržitej výrobe - VÍKENDY sú voľné

Požiadavky na zamestnanca

- prax nie je potrebná - všetko Vás riadne zaučíme
- zodpovednosť a zmysel pre detail
- dobrý zrak, no okuliare určite nie sú prekážkou
- práca na 3 zmeny

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, popredného európskeho výrobcu v rámci elektrotechnického priemyslu, ktorý sa špecializuje od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj elektrických strojov, prístrojov a príbuzných výrobkov, automatické osádzanie a testy dosiek plošných spojov.

- stabilná medzinárodná spoločnosť s dlhou tradíciou na Slovensku
- práca je v čistom a príjemnom prostredí
- počas práce máte k dispozícii stoličku, takže nebudete stáť celých 8 hodín!
- máte príspevok na dopravu do práce