Operátor/ka výroby s priemerným platom 920 -1 480 €. Práca priamo do kmeňa spoločnosti!

Kysucké Nové Mesto od 3,82 - 6,50 €/hod. ( Mzdové podmienky závisia od skúseností uchádzača a budú vecou osobného pohovoru) Trvalý pracovný pomer
TOP Top badge

Ponúkame Vám stabilnú a perspektívnu prácu ako "Operátor výroby v Kysuckom Novom Meste" na 12 hod. zmeny.

Náplň práce

Hľadáte si stabilnú prácu v príjemnom prostredí menšieho výrobného podniku? Náš klient hľadá šikovných pracovníkov na pozíciu "Operátor výroby" do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou ložísk. Ide o prácu na 12 hod. pracovné zmeny, priamo do kmeňa spoločnosti a práca je vhodná aj pre ženy.

- obsluha odieracích alebo brúsnych strojov,
- kontrola a dodržiavanie parametrov procesu,
- priebežné meranie kvalitatívnych parametrov na špecifických meradlách,
- evidencia priebehu zmeny a v prípade potreby korekcia,
- kontrola stroja pred a po výrobe produktu,
- práca so žeriavom (kompletné školenie zaobstarané a plne hradené spoločnosťou),
- organizácia práce vo veľkej miere závisí od šikovnosti uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

- vek min. 18 rokov,
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať a učiť sa nové veci,
- zodpovednosť a spolahlivosť,
- seriózny prístup k práci,
- vzdelanie v odbore "strojárstvo" je výhodou nie však podmienkou.

Spoločnosť patrí do nadnárodného koncernu TSUBAKI NAKASHIMA CO.,LTD. Zaoberá sa výrobou guličiek do ložísk a iných zariadení.

- príplatky za nočné zmeny, víkendy,
- dochádzkový bonus, mesačný bonus za produktivitu, dovolenkový, vianočný a vernostný bonus,
- stabilná práca a možnosť dlhodobého zamestnania pre mužov a ženy,
- práca v nepretržitej prevádzke v 12-hodinových zmenách (deň-noc-2 dni voľno),
- možnosť odborného a osobného rastu (kvalitné školenie pri nástupe samozrejmosťou),
- zabezpečené teplé obedy a večere,
- príspevok na DDS,
- čistenie pracovných odevov.