Operátor/ka výroby 673,-€/mes., Vráble | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Operátor/ka výroby 673,-€/mes., Vráble

Vráble 673,-€/mes. TPP

Ponúkame ľahkú manuálnu prácu v európskej spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu, ktorá má viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení.

Náplň práce

- elektromechanická montáž dosiek plošných spojov
- ručné spájkovanie a odspájkovávanie
- ručné osádzanie komponentov, balenie a ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu
- práce prebieha v sede
- jednoduchá manuálna práca
- práca prebieha od PO do PIA, 3 zmeny (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

Požiadavky na zamestnanca

- vek minimálne 18 rokov
- dobrý zrak alebo korekcia zraku okuliarmi/kontaktnými šošovkami
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou agentúrou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer, a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.

SME TÍM ĽUDÍ, KTORÝ SI VYPOČUJE VAŠE POŽIADAVKY, SPLNÍ VAŠE ŽELANIA, A TO RÝCHLO A KVALITNE. NOSNÝMI PILIERMI NAŠEJ SPOLOČNOSTI JE SPOĽAHLIVOSŤ A ZODPOVEDNOSŤ.

- príspevok na dopravu až 50 % z ceny cestovného
- stravné lístky v hodnote 4 €
- osobné ohodnotenie 130 €
- práca v sede
- možnosť kariérneho postupu