Najdite si prácu

Operátor/ka do výroby v Čadci s nástupným bonusom 100 €.

Čadca 3,60 € brutto/hod. + bonusy TPP

Ponúkame stabilnú prácu ako operátor výroby / kontrolór kvality pre spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou rôznych komponentov pre nákladné vozidlá a súčiastky bezpečnostných prvkov do osobných automobilov so sídlom v Čadci.

Náplň práce

- Jednoduchá manuálna práca v dvojzmennej prevádzke (ranná - poobedná).
- Obsluha výrobnej linky.
- Pomocné práce na linke.
- Zodpovednosť za kvalitu a množstvo realizovaného produktu,
- Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov na linke.
- Zodpovednosť za čistotu strojov.

Mzdové podmienky:

- Základná hodinová mzda - 3,60 €
- Dochádzkový bonus - 45 €
- Kolektívny bonus - 20% zo mzdy
- Nástupný bonus vo výške 100 €
- Stravné lístky v hodnote 4,00 €

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0903 448 662 alebo píšte na miroslav.luhovy@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

- vek min. 18 rokov,
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať a učiť sa nové veci,
- zodpovednosť a spolahlivosť,
- seriózny prístup k práci.
- flexibilita.
- práca vhodná pre ženy.

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí ako líder vo výrobe súčiastok a komponentov pre osobné a nákladné automobily so sídlom v Čadci.

- Možnosť týždenných záloh.
- Stabilita zamestnania.
- Bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom.Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
- Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.