Operátor výroby v Žiline. | PROPLUSCO s.r.o

Najdite si prácu

Operátor výroby v Žiline.

Žilina 3,47 € brutto/hod, po 3 mesiacoch na výšenie na 4,39€ brutto/hod Trvalý pracovný pomer

Ponúkame prácu "Operátor výroby v Žiline" pre zahraničnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v Žiline. Nie je potrebná prax, ale chuť pracovať a učiť sa, umožníme Vám zaučiť sa, ak ste nemali ešte príležitosť.

Náplň práce

* Obsluha výrobného robota,
* zásobovanie, nakladanie a kontrola zvareného výrobku,
* kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov,
* udržiavanie čistoty a bezpečnosti na zverenom pracovisku,
* iné súvisiace práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

* Práca je vhodná aj pre začiatočníkov,
* vek min. 18 rokov,
* ochota pracovať na 3 zmeny,
* rešpektovanie svojho nadriadeného,
* pracovitosť a dochvíľnosť.

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike. Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Mzdové podmienky:
* Základná mzda je 3,47€ brutto/hod - po 3 mesiacoch navýšenie mzdy na 4,39€ brutto/hod,
* príplatok za sťažené prostredie 0,59 € brutto/hod (práca nie je v rizikovom prostredí - BONUS od zamestnávateľa naviac),
* 29,00 € za prácu v sobotu/nedeľu - nariadená odberateľom,
* 70,00 €
 mesačný hodnotiaci bonus,
* nočný príplatok 1,19€ brutto/hod,
* príplatok za prácu nadčas 25 % z priemerného zárobku/pracovný deň,
* príplatok za prácu nadčas 50% z priemerného zárobku/víkend.
* 4 € stravný lístok - nočná zmena (1,35€ si platí zamestnanec).
* 4,44 € obed pre zamestnanca - ranná a poobedná zmena (1,02 € si platí zamestnanec).
* Letný bonus
(vyplácaný v júni).
* Zimný bonus
(vyplácaný v decembri).
* Preplatenie lekárskej prehliadky.
* Pracovné oblečenie.

Všetky príplatky sú hneď pri nástupe do zamestnania, NIE AŽ PO SKÚŠOBNEJ DOBE.