Operátor výroby v Žiline | PROPLUSCO s.r.o

Operátor výroby v Žiline Žilina možnosť zárobku od 800,00€/brutto vyššie po splnení podmienok stanovených užívateľským zamestnávateľom Trvalý pracovný pomer

Ponúkame prácu "Operátor výroby v Žiline" pre zahraničnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v Žiline. Nie je potrebná prax, ale chuť pracovať a učiť sa, umožníme Vám zaučiť sa, ak ste nemali ešte príležitosť.

Náplň práce

* Pomocné práce vo výrobe pod dozorom služobne staršieho pracovníka
* Prísun materiálov k strojom
* Kontrola kvality a kvantity vyrábaných výrobkov
* Udržiavanie čistoty na zverenom pracovisku
* Iné súvisiace práce podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

* Práca je vhodná aj pre začiatočníkov
* Vek min. 18 rokov
* Ochota pracovať na 3 zmeny
* Pracovitosť a dochvíľnosť

Významný subdodávateľ automobiliek KIA a Hyundai v Slovenskej a Českej republike. Hlavným predmetom výroby sú časti karosérie a karosárske dielce pre automobilový priemysel.

Mzdové podmienky:
* základná mzda je 3,47€ brutto/hod - po 3 mesiacoch navýšenie mzdy na 4,39€ brutto/hod!
* 0,5978€/hod príplatok za rizikové prostredie
* 1,1956€/hod nočný príplatok
1,4945€ /hod príplatok za prácu v sobotu
* 2,989€/hod prípatok za prácu v nedeľu
* príplatok za prácu nadčas 25% z priemerného zárobku /pracovný deň/
29,00€ za prácu v sobotu/nedeľu ak odberateľ má pracovný víkend
* 70,00€
mesačný hodnotiaci bonus
* 4€ stravný lístok na deň (1,35 € si platí zamestnanec)
* letný bonus
(vyplácaný v júni)
* zimný bonus
(vyplácaný v decembri)
* preplatenie lekárskej prehliadky
* pracovné oblečenie
* vlastná skrinka

Všetky príplatky sú hneď pri nástupe do zamestnania, NIE AŽ PO SKÚŠOBNEJ DOBE.