Operátor výroby v Strečne so zabezpečenou dopravou zo smeru Martin s nástupným bonusom 100 €.

Strečno 780 € brutto/mes. + bonusy a príplatky TPP

Obsazujeme pracovnú pozíciu "operátor výroby" pre popredného výrobcu automobilových dielov so sídlom v Strečne.

Náplň práce

- príprava výroby a následná obsluha výrobnych liniek,
- práca na montážnych linkách,
- kontrola kvality hotových výrobkov,
- dodržiavanie pravidiel a pracovného poriadku spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

- prax v automobilovom alebo strojárskom priemysle výhodou,
- ochota pracovať na 3 zmeny,
- manuálna zručnosť,
- zodpovednosť,
- precíznosť,
- pracovná disciplína

Spoločnosť, pre ktorú je daná pozícia obsadzovaná sa špecializuje na výrobu automobilových dielov a predstavuje popredného výrobcu náprav a ich častí, palivových nádrží, pedálových modulov, strešných systémov a častí karosérie automobilov vyžadujúcich špecifické nároky na životnosť.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- základná mzda 780 € brutto/mes,
- k základnej mzde dochádzkový bonus 35 €, výkonnostný bonus do 90 € a všetky zákonné príplatky,
- letný a zimný bonus,
- stravný lístok v hodnote 3,90 €,
- zabezpečená doprava zo smeru Martin - Turčianské Teplice,
- zo smeru Žilina príspevok na dopravu.