Operátor výroby v Čechách- elektromechanická montáž - zabezpečené ubytovanie

Košice, Prešov, Banská Bystrica, Nitra, Žilina, Trenčín, Trnava, Bratislava 18 144 Kč brutto + príplatky, bonusy a výkonnostné prémie TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Pre nášho významného klienta obsadzujeme pozíciu "Operátora výroby-elektromechanická montáž". Ak ste manuálne zručný a základy Excelu vám nerobia problém, pošlite nám svoj životopis.

Náplň práce

* výroba káblových zväzkov
* práca na stroji
* rezanie a odizolovanie káblov
* mechanické lisovanie káblov
* spájkovanie káblových zväzkov a medených vodičov
* práca na 3 zmeny (ranná/poobedná/nočná)

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo máte ďalšie otázky, pokojne volajte na +421 911 202 158, alebo píšte na simona.kocholova@proplusco.sk

Požiadavky na zamestnanca

* základy Excelu nutnosť
* manuálna zručnosť
* samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
* ochota pracovať na zmeny

O spoločnosti

Spoločnosť je popredný výrobca káblov.

* zabezpečené ubytovanie + príplatok na ubytovanie
* výkonnostný bonus
* zabezpečená doprava do práce / príspevok na dopravu
* profesionálne zaškolenie
* výhodné stravovanie na pracovisku