Operátor výroby s dopravou a ubytovaním zadarmo - priemerný plat 1 150€

Lozorno 793€ brutto fix + 130€ dochádzkový bonus (počas skúšobnej doby 742€ brutto + 60€ dochádzkový bonus) + individuálna a kolektívna odmena až do výšky 23% z platu + príplatky trvalý pracovný pomer
Zabezpečené ubytovanie

Skvelá pracovná príležitosť pre skúsených výrobných pracovníkov v Lozorne.
Zašlite nám váš životopis a staňte sa stabilnou súčasťou spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby komponentov do automobilov.

Čo vám ponúkame?
- priemerný plat 1 150€
- zadarmo dopravu v rámci Záhoria
- zadarmo ubytovanie v Malackách alebo v Lozorne
- príjemné pracovné prostredie a možnosť kariérneho rastu

DOPRAVA zo smerov:
1. Senica - Čáčov- Dojč - Štefanov rázcestie - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Plavecký Štvrtok rázcestie - Lozorno

Náplň práce

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha montážnej linky
- vkladanie komponentov a kontrola hotových výrobkov
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP
- 3-zmenná prevádzka - VOĽNÉ VÍKENDY

Požiadavky na zamestnanca

- skúsenosti na montáži PODMIENKOU
- fyzická zdatnosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Naším klientom je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut.

- stabilná a dlhodobá práca s možnosťou kariérneho rastu
- zadarmo ubytovanie a doprava v rámci Záhoria
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- možnosť nadčasov
- výhodné stravovanie priamo na pracovisku
- príležitosť pre kariérny rozvoj v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- sociálny program (teambuildingy, firemné večierky, vianočné a vitamínové balíčky, športové aktivity)