Operátor výroby - plne hradená doprava a ubytovanie! | PROPLUSCO s.r.o
Viac informácii Ok
Hľadáte ľudí, ste firma?
Hľadáte zamestnancov pre svoju firmu?
Pomôžeme Vám.
Vyplňte dátum
Vyplňte miesto
Vyplňte počet ľudí
Overte identitu

Operátor výroby - plne hradená doprava a ubytovanie! Lozorno, Malacky, Trnava od 717 € + dochádzkový bonus 130 € a ďalšie bonusy TPP

Hľadáš si stabilné zamestnanie? Potrebuješ ubytovanie? Ponúkame ti jedinečnú príležitosť pracovať pre lídra na trhu vo výrobe komponentov pre automobilový priemysel.

Náplň práce

- manipulačné práce súvisiace s transférom komponentov (plastové nárazníky)
- vizuálna kontrola komponentov
- montážne práce, lepenie a skenovanie
- príprava dielov podľa zadanej objednávky
- balenie hotových komponentov
- práca na zmeny

Požiadavky zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- chuť pracovať a učiť sa
- prax výhodou (nie je podmienkou)

Nás klient je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na trhu, pôsobiaca v 26 krajinách sveta. Spoločnosť sa zaoberá výrobou vonkajších panelov a modulov áut – najmä nárazníkov, spojlerov a zadných dverových modulov.

V Lozorne v súčastnosti zamestnáva približne 750 zamestnancov.

- DOPRAVA A UBYTOVANIE ZDARMA
- výhodné stravovanie priamo na pracovisku
- po uplynutí skúšobnej doby garancia nárastu mzdy + bonus 210€
- príplatky nad rámec zákona
- množstvo ďalších príspevkov a benefitov

Zaregistrovať sa
Zanechať správu
Momentálne sme offline, zanechajte nám správu
Odoslať