Najdite si prácu

Operátor výroby: čím VIAC SKÚSENOSTÍ, tým VYŠŠÍ PLAT

Bratislava-Devínska Nová Ves, Lozorno 5,70 € - 6,20 €/h na dohodu alebo 7,80 € - 8,40 €/h na živnosť Brigáda

Máte skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle? Poďte pracovať k nám a my Vás za ne odmeníme vyšším platom! Ponúkame stabilnú a dlhodobú prácu, kde získate nové zručnosti.

Náplň práce

Miesta výkonu práce: Bratislava-Devínska Nová Ves, Lozorno

Ponúkaný plat (brutto):

  • bez skúseností: 5,70 €/h na dohodu alebo 7,80 €/h na živnosť

  • 1 rok skúseností: 6,00 €/h na dohodu alebo 8,10 €/h na živnosť

  • 2 a viac rokov skúseností: 6,20 €/h na dohodu alebo 8,40 €/h na živnosť

Pracovný čas:
 3-zmenná prevádzka (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), víkendy voľné

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha montážnej linky

  • výroba komponentov do automobilov

  • vizuálna kontrola výrobkov

  • kontrola funkčnosti produktov

Požiadavky na zamestnanca

  • práca je vhodnejšia skôr pre mužov

  • základy logického myslenia

Spoločnosť podporuje výrobcov automobilov, OEM producentov a ich dodávateľov pri odstraňovaní nedostatkov v oblasti zabezpečovania kvality dodávaných dielov.

  • stabilná a dlhodobá práca aj počas pandémie

  • zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie

  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

  • možnosť práce na živnosť alebo dohodu

OSPRAVEDLŇUJEME SA, NIE JE MOŽNÉ VYBRAŤ DÁTUM BRIGÁDY.