Operátor výroby - BRIGÁDA alebo ŽIVNOSŤ v Trnave a v Hlohovci | PROPLUSCO s.r.o

Operátor výroby - BRIGÁDA alebo ŽIVNOSŤ v Trnave a v Hlohovci Trnava, Hlohovec 5,40 - 7,25€/hod brutto dohoda, živnosť

Ponúkame dlhodobú brigádu v 3-zmennej prevádzke v Trnave a v Hlohovci s možnosťou práce aj na živnosť!!

Náplň práce

- Osádzanie okrasných líšt do nárazníka,
- osádzanie hmlových svetiel a kabeláže do nárazníka,
- vizuálna kontrola nárazníkov,
- manipulácia s hotovými dielmi.

Požiadavky na zamestnanca

- Záujem o dlhodobú brigádu alebo prácu na živnosť,
- zodpovednosť a manuálna zručnosť.

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý je medzinárodným poskytovateľom služieb zaisťujúcim pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete.