Najdite si prácu

Operátor vo výrobe výfukov v Lietavskej Lúčke.

Lietavská Lúčka, Žilina, Žilinský kraj 768 € + príplatky a bonusy TPP

Ponúkame stabilnú prácu ako operátor výroby pre spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou výfukov so sídlom v Lietavskej Lúčke.

Náplň práce

- Obsluha robotov a poloautomatov v dvojzmennej prevádzke.
- Obsluha a regulácia testovacích strojov.
- Zodpovedá za dodržiavanie Pracovných postupov na linke.
- Zodpovedá za čistotu strojov.
- Na konci zmeny upratuje svoje stanovisko na linke.
- Zodpovedá za kvalitu výrobkov (robí procesnú kontrolu a rešpektuje zásady pre riadenie nezhodných výrobkov).

Mzdové podmienky:

- Základná mzda - 768 € + príplatky podľa zákonníka práce
- Dochádzkový bonus - 30 €
- Výkonnostný bonus - 40 €
- Príspevok na dopravu - 30 €
- Stravné lístky v hodnote 4,50 €

*** Pre viac podrobnejších informácií volajte na 0903 448 662 alebo píšte na miroslav.luhovy@proplusco.sk ***

Požiadavky na zamestnanca

- vek min. 18 rokov,
- manuálna zručnosť,
- chuť pracovať a učiť sa nové veci,
- zodpovednosť a spolahlivosť,
- seriózny prístup k práci.

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí ako líder vo výrobe výfukových systémov so sídlom v Lietavskej Lúčke.

- Možnosť týždenných záloh.
- Stabilita zamestnania.
- Bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom.Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime a preto k nemu aj tak pristupujeme!
- Práca vo firme, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.