Operátor na montážnej linke autosedačiek v Žiline s priemerným platom 1000 € brutto/mesačne + NÁSTUPNÝ BONUS až 1000 €.

Žilina, Žilinský kraj Priemerná mzda 1000 € (základná mzda 696 € + zákonné príplatky + variabilná zložka mzdy do 283 €) Trvalý pracovný pomer
Zabezpečené ubytovanie

Hľadáme šikovných operátorov na výrobnú linku autosedačiek pre spoločnosť, ktorá je popredným dodávateľom automobilových komponentov v Žiline.

Náplň práce

- kompletizácia automobilových sedačiek (naťahovanie poťahov, montáž operadiel, balenie),
- manipulácia s materiálom,
- základné nastavenie a obsluha stroja,
- kontrola kvality hotových výrobkov,
- iné práce podľa pokynov nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť,
- chuť a ochota pracovať,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- práca na 3 zmeny,
- skúsenosti s prácou vo výrobe.

Popredný dodávateľ autosedadiel a ďalších komponentov pre automobilový priemysel.

- Stabilná práca v 3-zmennej prevádzke,
- Možnosť týždenných záloh,
- Základná mzda je 4,42 € brutto/hod,
- Príplatky za prácu v noci, v sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas a za prácu v riziku,
- Mesačné bonusy (tímový, dochádzkový, osobné ohodnotenie),
- Príspevok na dopravu (0,5-2,40 € na odpracovaný deň, v závislosti od vzdialenosti z miesta trvalého pobytu),
- Priemerný plat od 1000 € brutto/mesačne,
- Možnosť ubytovania,
- Stravné lístky v hodnote 4 €,
- Príspevok na DDS,
- Nástupný bonus 1000 € iba od nás!