Operátor montážnych prác - NÁSTUPNÝ BONUS 100 € - Doprava zo smeru Kysucké Nové Mesto.

Bytča 4,57 € brutto/hod. Trvalý pracovný pomer

Hľadáte si prácu v pokojných podmienkach a príjemnom prostredí ? Ponúkame Vám prácu v malej výrobnej spoločnosti priamo v Bytči na trvalý pracovný pomer.

Náplň práce

* Montáž rôznych malých dverových komponentov na krátkej pracovnej linke.
* Dverový modul pozostáva zo samotného plastu, na ktorý sa postupne montujú jednotlivé časti ako napr. (reproduktor, káblové zväzky, tiahla, zámky a pod.).

Požiadavky na zamestnanca

* vek nad 18 rokov,
* ochota pracovať na 3 zmeny,
* zodpovednosť,
* manuálna zručnosť,
* seriózny prístup k práci.

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, zameraná na montáž dverových modulov, ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu, vyznačujúce sa vysokou kvalitou.

Ponúkame Vám benefity:

* Zabezpečenie dopravyz Kysuckého Nového Mesta.
* Mesačné výkonnostné prémie - 48 €.
* Mesačný dochádzkový bonus - 58 €.
* Stravný lístok v hodnote 4,00 €.
* Príplatok za sobotu a nedeľu nad rámec zákonných príplatkov 15 €.
* 13. plat (vyplácaný v júli).
* 14. plat (vyplácaný v decembri).
* Pracovný odev, drogéria, prací prášok.
* Každým rokom nárast mzdy.
* Pokojné a čisté pracovné prostredie.
* Bezproblémová komunikácia a spolupráca naším koordinátorom. Každého nášho zamestnanca riešime individuálne.