Operátor lisovacieho zariadenia - PONUKA SO ZABEZPEČENÝM UBYTOVANÍM PRIAMO V AREÁLI SPOLOČNOSTI!! | PROPLUSCO s.r.o

Operátor lisovacieho zariadenia - PONUKA SO ZABEZPEČENÝM UBYTOVANÍM PRIAMO V AREÁLI SPOLOČNOSTI!! Malacky od 760€ brutto (v závislosti od skúseností) + výkonnostný bonus 60€ + prémie + príspevky + príplatky nad rámec zákona TPP

Ponúkame stabilnú prácu priamo v meste Malacky so ZABEZPEČENÝM UBYTOVANÍM, z ktorého Vám cesta do práce zaberie len pár minút chôdze!

- ŽIADNA linka
- ŽIADNY pás
- ŽIADNE ďaleké dochádzanie do práce

Pošlite nám Váš životopis a získajte prácu s motivujúcim finančným ohodnotením a množstvom bonusov k tomu!

Náplň práce

- Obsluha automatizovaného lisu,
- vkladanie a vykladanie komponentov,
- kontrola kvality hotových dielov,
- evidencia a dokumentácia.

Práca v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke.

ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE PRIAMO V AREÁLI SPOLOČNOSTI

Požiadavky na zamestnanca

- Zodpovednosť a spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- technické vzdelanie výhodou.

Naším klientom je spoločnosť vyrábajúca konštrukčné prvky a karosérie pre automobilový priemysel.

Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

- Moderné pracovné prostredie priamo v Malackách,
- ZABEZPEČENÉ UBYTOVANIE len pár minút chôdze od práce,
- príplatky nad rámec zákona,
- výkonnostný bonus 60€,
- polročný bonus 250€,
- možnosť nadčasov,
- výhodné stravovanie priamo na pracovisku,
- bonus pri odporúčaní nového kolegu 400€,
- príspevok pri narodení dieťaťa, pri svadbe, na rekreácie pre zamestnancov a ich rodiny,
- športové aktivity, denný tábor pre deti, firemné akcie,
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.