Najdite si prácu

Operátor linky PET fliaš s možnosťou ubytovania

Bratislava 830 € brutto + prémie do výšky 29% TPP Zabezpečené ubytovanie
TOP Top badge

Staň sa súčasťou poprednej značky slovenských výrobkov! Do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mliečnych produktov hľadáme pracovitých ľudí,  ktorí majú záujem o stabilnú a dlhodobú prácu. V prípade záujmu nám neváhajte zaslať životopis.

Náplň práce

Ak máš záujem pracovať v renomovanej spoločnosti s bohatým scoiálnym program neváhaj nám zaslať svoj životopis!

Tvojou náplňou práce bude:
- príprava a kontrola materiálu a linky
- nastavenie zariadenia podľa príslušných parametrov a výrobných plánov
- kontrola kvality fliaš a vedenie potrebných záznamov
- kontrola strojného zariadenia počas celého výrobného procesu, prípadne vykonať potrebnú prestavbu/ zmenu
- vedenie evidencie o príjme, spotrebe a konečnej zásobe
- hygienicko-sanitačné práce na pracovisku
- dodržiavať bezpečnostné, protipožiarne a hygienické predpisy
- práca na 12 - hod. zmeny (denná / nočná)

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- technické myslenie
- schopnosť organizácie práce
- prax s prácou v potravinárstve alebo FMCG - výhodou
- znalosť práce so strojnými zariadeniami a ich nastavovaním - výhodou
- ochota pracovať na zmeny (12 hod. - denná, nočná)
- práca je vhodná aj pre absolventa

Náš klient je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

zabezpečené ubytovanie s príspevkom od 197€ do 233€ pre mimobratislavských kandidátov
- podniková predajňa s výrobkami za skvelé ceny
- do 29% výkonnostný bonus
- príspevok na stravovanie
- odmena za odporučenie pracovníka
- príspevok na dôchodkové sporenie
- 13. a 14. plat podľa platnej KZ
- mnoho ďalších benefitov