Operátor digitálnej tlače | PROPLUSCO s.r.o

Operátor digitálnej tlače Bratislava - Lamač 800€ + 1000€ vernostné /500€ po skúšobnej dobe, 500€ po 6 mesiacoch/ TPP

Hľadáme šikovných a manuálne zručných, nových kolegov na pozíciu Operátora digitálnych tlačiarenských strojov do distribučno - tlačiarenskej spoločnosti v Bratislave - Lamači.

Náplň práce

Fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve a k tomu megabalíček benefitov - výhodnejšiu pracovnú ponuku ani nenájdete! Poďte k nám (rovno do kmeňa)presvedčiť sa o tom, že spoločnosť sa vie riadne postarať o svojich zamestnancov.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- príprava a obsluha digitálnych tlačiarní
- práca s databázou údajov
- tlač dát
- kontrola tlačených výstupov
- základné nastavenie digitálneho stroja
- 12 hodinové zmeny (denné/nočné)

Požiadavky zamestnanca

- schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- vzdelanie v odbore polygrafia je výhodou, NIE PODMIENKOU
ochota pracovať na zmeny (12 hodinové zmeny - krátky/dlhý týždeň)
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- PC znalosť
- potvrdenie o bezúhonnosti (výpis z registra trestov)

Spoločnosť poskytuje komplexné služby, obsahujúce proces výroby publikácie, ale aj sprievodné a doplnkové služby od profesionálnej osobnej konzultácie v počiatočnej fáze projektu, cez tlač, až po finálnu úpravu, balenie, adresovanie a distribúciu.

- nemáte potrebnú prax, žiadny problém, všetko vás naučíme (otvorené dvere majú i absolventi)
- zaujímavé finančné ohodnotenie, bohatý balík príplatkov a osobných ohodnotení aj nad rámec zákonníka práce
- nástupný bonus 1000€
- zmluvne garantované zvýšenie mzdy po 6. mesiacoch
- pravidelné polročné prehodnocovanie mzdy
- strava zabezpečená zamestnávateľom priamo na pracovisku
bezproblémové autobusové spojenie, ľahko dostupná lokalita, priamo pri ŽST Lamač
- bohatý sociálny program
- teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky, divadlo)
zmluva na dobu neurčitú, priamo do kmeňa
- fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve
- práca v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom a postavením na trhu