Operátor chemickej výroby v Leopoldove | PROPLUSCO s.r.o

Operátor chemickej výroby v Leopoldove Leopoldov od 870-900 € brutto (v závislosti od skúseností) + príplatky TPP

Hľadáte si prácu v Leopoldove? Zaujímate sa o technlógie a chemický priemysel?
Ponúkame prácu s dobrým platovým ohodnotením a množstvom benefitov!

Náplň práce

- riadenie zverenej časti výroby bioetanolu – preskladnenie kukurice s 52 kton síl do prevádzkových síl, mletie, hydrolýza, fermentácia, spracovanie výpalkov a výroba DDGS, CIP jednotky a skladu pomocných surovín, destilácia, rektifikácia, odvodnenie liehu a chod prevádzkových zásobníkov produktu;
- koordinácia činností podriadených zamestnancov,
- kontrola dodržiavania technologickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie,
- kontrola chodu, výroby kukuričného oleja a zabezpečenie pravidelného čistenia CIP
- mazanie a kontrola chodu peletizérov
- kontrola a zabezpečenie predpísaných parametrov zápary, liehu, kukuričného oleja a DDGS
- zabezpečenie vykonávania preventívnych opatrení (mazací plán, kontrola strojov a zariadení) a odstraňovania drobných porúch,
- kontrola vyhradených technických zariadení,
- vedenie príslušnej dokumentácie,
- vykonávanie odstávkových a čistiacich prác,
- podávať návrhy na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od systému manažérstva kvality

- práca na zmeny DDNN a 4 dni voľno

Požiadavky na zamestnanca

- zodpovednosť a samostantosť
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax vo výrobe aspoň 3 roky
- práca s balíčkom Office na základnej úrovni
- ochota pracovať na zmeny

Pozíciu obsadzujeme pre klienta, ktorý sa zaoberá výrobou bioetanolu (bezvodný lieh) z obnoviteľných surovín poľnohospodárskeho pôvodu. Spoločnosť si zakladá na kvalite a moderných technológiách, a zároveň zamestnáva najlepších odborníkov kvalifikovaných v chemicko-technologickej špecializácii.

- príspevok na stravovanie
- benefitné stravné lístky
- príspevok zamestnávateľa do DDS 3.piliera
- príspevok na dochádzanie
- kvartálny dochádzkový bonus 80,-€
- príspevok k narodeniu dieťaťa
- rozvoj a vzdelávanie
- zľava v podnikových predajniach
- pracovné jubileá/sociálna výpomoc